Google Сaptcha - en to fa_IR translation catalogue (42 entries)

en: Google Captcha Settings
fa_IR: تنظیمات Google Captcha

en: Normal
fa_IR: عادی

en: Compact
fa_IR: فشرده

en: Site key
fa_IR: کلید سایت (site key در تنظیمات گوگل)

en: Secret Key
fa_IR: کلید سری (secret key در تنظیمات گوگل)

en: Login form
fa_IR: فرم ورود

en: Registration form
fa_IR: فرم ثبت نام

en: Reset password form
fa_IR: فرم فراموش رمز عبور

en: Comments form
fa_IR: فرم دیدگاه ها

en: Enter site key
fa_IR: کلید سایت را وارد کنید

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
fa_IR: تذکر: Captcha تا زمانی که فیلد مربوط به کلیدها را وارد نکنید، نشان داده نخواهد شد.

en: Enter secret key
fa_IR: کلید سری را وارد کنید

en: Settings saved
fa_IR: تنظیمات ذخیره شدند

en: All plugin settings were restored.
fa_IR: تمام تنظیمات پلاگین بازگردانده شدند.

en: Settings
fa_IR: تنظیمات

en: Go PRO
fa_IR: ارتقاء به نسخه حرفه ای

en: Authentication
fa_IR: تایید هویت

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
fa_IR: کلید سایت و کلید سری را که بعد از ثبت نام دریافت کردید، وارد کنید.

en: Options
fa_IR: تنظیمات

en: Enable reCAPTCHA for
fa_IR: فعال کردن reCAPTCHA  برای

en: activate
fa_IR: فعال کنید

en: download
fa_IR: دانلود

en: Close
fa_IR: بستن

en: Unlock premium options by upgrading to Pro version
fa_IR: گزینه های اضافی را با آپگرید کردن به نسخه حرفه ای باز کنید

en: Learn More
fa_IR: بیشتر بدانید

en: FAQ
fa_IR: سوالات متداول

en: Hide reCAPTCHA in Comments form for
fa_IR: reCAPTCHA را در فرم دیدگاه ها مخفی کن در

en: reCAPTCHA version
fa_IR: نسخه reCAPTCHA

en: version
fa_IR: نسخه

en: reCAPTCHA theme
fa_IR: پوسته reCAPTCHA

en: for version
fa_IR: برای نسخه

en: reCAPTCHA language
fa_IR: زبان reCAPTCHA

en: Use the current site language
fa_IR: از زبان کنونی سایت استفاده کن

en: Using
fa_IR: استفاده کردن

en: reCAPTCHA size
fa_IR: اندازه reCAPTCHA

en: Save Changes
fa_IR: ذخیره کردن تنظیمات

en: To use Google Captcha you must get the keys from
fa_IR: برای استفاده از Google Captcha باید کلید ها را تهیه کنید از

en: here
fa_IR: اینجا

en: and enter them on the
fa_IR: و آنها را وارد کنید در

en: plugin setting page
fa_IR: صفحه تنظیمات افزونه

en: Error
fa_IR: خطا

en: Support
fa_IR: پشتیبانی
