Google Сaptcha - en to ru_RU translation catalogue (23 entries)

en: Google Captcha Settings
ru_RU: Настройки на Google Captcha

en: Site key
ru_RU: Ключ

en: Secret Key
ru_RU: Секретен ключ

en: Login form
ru_RU: Форма за вход

en: Registration form
ru_RU: Форма регистрация

en: Reset password form
ru_RU: Форма за възстановяване на парола

en: Comments form
ru_RU: Форма за коментиране

en: Enter site key
ru_RU: Въведете ключ

en: WARNING: The captcha will not display while you don't fill key fields.
ru_RU: ПРЕДУПРЕЖДЕНИЕ: Google Captcha няма да се покаже докато не въведете ключовите полета.

en: Enter secret key
ru_RU: Въведете секретен ключ

en: Settings saved
ru_RU: Настройките бяха запазени успешно.

en: Settings
ru_RU: Настройки

en: Authentication
ru_RU: Идентификация

en: Enter site key and secret key, that you get after registration.
ru_RU: Въведете ключ и секретен ключ, който взимате след регистрация в Google Captcha.

en: Options
ru_RU: Опции

en: FAQ
ru_RU: ЧЗВ

en: version
ru_RU: версия

en: Save Changes
ru_RU: Запази промените

en: To use Google Captcha you must get the keys from
ru_RU: За да използвате Google Captcha трябва да вземете ключовете от

en: here
ru_RU: тук

en: and enter them on the
ru_RU: и да ги въведете в

en: plugin setting page
ru_RU: настройките на плъгина

en: Support
ru_RU: Поддръжка
