captcha - en to da translation catalogue (49 entries)

en: Captcha Settings
da: Opcions de Captcha

en: Please enter a valid CAPTCHA value.
da: Si us plau, introduïu un valor vàlid per al CAPTCHA

en: Login form
da: Inici de sessió

en: Registration form
da: Formulari de registre

en: Reset Password form
da: Formulari per a restablir la contrasenya

en: Comments form
da: Formulari de comentaris

en: Plus (&#43;)
da: Suma (&#43;)

en: Plus
da: Suma (&#43;)

en: Minus (&minus;)
da: Resta (&minus;)

en: Minus
da: Resta (&minus;)

en: Multiplication (&times;)
da: Multiplicació (&times;)

en: Multiply
da: Multiplicar

en: Numbers
da: Números

en: Words
da: Paraules

en: Please select one item in the block Arithmetic and Complexity for CAPTCHA
da: Si us plau, seleccioneu un element en el bloc d'Aritmètica i la complexitat de CAPTCHA

en: Arithmetic actions for CAPTCHA
da: Operacions aritmètiques del CAPTCHA

en: Save Changes
da: Salvar canvis

en: one
da: un

en: two
da: dues

en: three
da: tres

en: four
da: quatre

en: five
da: cinc

en: six
da: sis

en: seven
da: set

en: eight
da: vuit

en: nine
da: nou

en: eleven
da: onze

en: twelve
da: dotze

en: thirteen
da: tretze

en: fourteen
da: catorze

en: fifteen
da: quinze

en: sixteen
da: setze

en: seventeen
da: disset

en: eighteen
da: divuit

en: nineteen
da: dinou

en: ten
da: deu

en: twenty
da: vint

en: thirty
da: trenta

en: forty
da: quaranta

en: fifty
da: cinquanta

en: sixty
da: seixanta

en: seventy
da: setanta

en: eighty
da: vuitanta

en: ninety
da: noranta

en: and
da: i

en: Encryption password is not set
da: La contrasenya de xifratge no s'ha establert

en: Decryption password is not set
da: La contrasenya de desxifrat no s'ha establert

en: Settings
da: Configuració

en: Support
da: Suport
